Güvenlik Kamera Sistemleri günümüzde en çok kullanılan elektronik güvenlik sistemlerinin başında yer almaktadır. Güvenlik kamerası yokluğunuzda üçüncü gözünüz olarak sizin yerinize görmeye devam ediyor. İş yerinize / sitenize veya diğer yaşam alanlarınıza kuracağımız kamera sistemiyle her anı ister cep telefonunuzdan isterseniz bilgisayarınızdan canlı olarak izleyebilirsiniz. Kayıt edilen görüntüleri ister kayıt esnasında online isterseniz daha sonra seyredebilirsiniz.

Herhangi bir olay esnasında gerek hukuki yönden gerekse maddi yönden çok büyük kayıplara uğramadan önce bizi arayın ücretsiz keşif yaparak size en uygun fiyatlı , en kaliteli sisteme karar verip kurulumunu yapalım. Bize güvenin gözünüz arkada kalmasın. Daha sonra keşke dememek için bir daha düşünün.

 

IP kameralar internet ve network sistemlerinin gelişmesi neticesinde analog kameraların yerini alan günümüzün en güncel teknoloji ürünleridir. ip kamera Analog kameralara nazaran birçok üstün özelliğe sahiptirler. Bu üstün özelliklerinden dolayı kamera sistemi seçiminde her geçen gün daha fazla tercih edilmektedirler.

İp kamera sistemi günümüzde hem çok yüksek çözünürlük hem de çok kaliteli görüntü aktarımı sağlarlar.

Öncelikle AHD (Analog HD) kamera görüntü bilgisini analog sinyal olarak işleyerek koaksiyel kablo aracılığıyla DVR cihazlarına aktarılarak oradaki disklere kaydedilmesini sağlar. IP kamera ise kendi bünyelerindeki işlemcilerle işledikleri görüntüyü bağlı oldukları network sistemi üzerinden aktararak dünyanın her yerinden eşzamanlı izlenebilmesini sağlarlar.

Günümüzde gerek çözünürlük, gerek idame ve kullanım kolaylığı sebebiyle birçok projede ip kamera tercih edilmektedir. Evinizi, iş yerinizi ister cep telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan anlık izleyebilirsiniz.