Güvenlik Kamera Sistemleri günümüzde en çok kullanılan elektronik güvenlik sistemlerinin başında yer almaktadır. Güvenlik kamerası yokluğunuzda üçüncü gözünüz olarak sizin yerinize görmeye devam ediyor.
Devamı..
Farklı bölgelere konuşlandıracağımız hareket sensörleri, kapı-pencere sensörleri ile cep telefonunuzdan her an kontrol edebilirsiniz.
Devamı..
Yangın alarm sistemlerine yapacağınız düşük maliyetli yatırımlar ileride başınıza gelebilecek olaylarda altından kalkamayacağınız büyük zararların önüne geçmenizi sağlayacaktır.
Devamı..
Ses ve anons dendiğinde ilk akla gelen şey genellikle acil anons sistemi şeklindedir. Bu durum ise topluluğu yangın, deprem, su baskını, gaz kaçağı veya diğer olumsuz durumlar gibi herhangi bir tehlike anında uyarmaya yarar.
Devamı..
Binalarda, dairelerin dijital uydu yayınlarından ve bina girişine koyulacak güvenlik kamerasından toplu olarak faydalanmaları için kurulan ve çanak kirliliğini önleyen uydu sisteme merkezi uydu sistemi denir.
Devamı..
Sistemlerin hızlı ve verimli çalışabilmesi için network kablolama yapısı büyük bir önem teşkil etmektedir. Data ve network altyapıları yeterli test ve plan yapılmadan oluşturulan kurulumlar, daha sonradan büyük problemler yaşayabilmektedir.
Devamı..